Kompost

 

Kui muru ja taimede lehed on kolletanud või muld kasvuhoones vajab kevadel turgutamist, siis kompost on see, mida sa vajad!

Meie kompost toob sinu mulda kireva elu tagasi – seente, bakterite, nematoodide, ainuraksete jne mitmekesisus aitab sul kasvatada lopsakamaid ja toitainerikkamaid tomateid kui kunagi varem. Lisaks aitab kompost meelitada sinu aeda vihmausse.

Universaalne toode – Komposti tasakaalustatud pH-tase, aeglane toitainete vabanemine, niiskuse säilitamine ja drenaažiomadused teevad sellest väga universaalse toote. Seda võib kasutada kõikide puu- ja köögiviljade, puude, põõsaste, lillede ja muru toitaineks.

Ei ole kasvusubstraat – See teeb meie toote kõige erilisemaks. Kui poed on täis erinevaid istutamissegusid, siis meie toode on mõeldud just mulla väetamiseks ja struktuuri parandamiseks. Loomulikult saab komposti ka istutusmulla sisse segada.

Keskkonnasõbralik toode – Toodetud aia- ja haljastusjäätmetest ning on 100% looduslik. Kui tänapäeval kasutatakse erinevates mullasegudes massiliselt turvast, siis teadlik kasutaja otsib sellele alternatiive – selleks ongi parim lahendus komposti kasutada.

Kvaliteetne toode  Esmalt kuumtöödeldud, mille käigus hävivad umbrohuseemned ja võimalikud haigustekitajad, seejärel vihmausside poolt rikastatud ning lõpuks kolmekordselt sõelutud ja pakendatud tugevatesse 25-liitristesse kasutusjuhenditega kottidesse. Tehtud on ka suur hulk erinevaid analüüse, veendumaks komposti kvaliteedis.

Turu soodsaim hind  Võrreldes teiste vihmaussisõnniku või vermikomposti müüjatega on meie toode kordades soodsam. Müüme vihmaussikomposti tavalise komposti hinnaga.

Toome alates viiest kotist komposti Tallinna piires kohale!

Tellimiseks kirjutage info@compost-it.ee või helistage telefonil 5457 3551.

  Küsimused ja vastused

  Kui mulla sisse saab otse taimi istutada siis kompost on mõeldud olemasoleva mulla rikastamiseks.Kui taimed tarbivad mullas olevad toitaineid ja mineraale siis aeg ajal on neid vaja sinna juurde lisada. Kompost on selleks parim lahendus kuna see on väga keskkonnasõbralik ja soodustab mulla elustiku aktiivsust mis omakorda toob kaasa lopsakad taimed. Keemiline väetis seda ei tee.

  Vastus 2

  Vastus 3

  Free WordPress Themes, Free Android Games

  E-Pood Peida