Soojapidavad aiakompostrid

GreenLine Master soojapidav aiakomposter 375L

 Me soovime, et kompostimine oleks efektiivne, haisuvaba, keskkonnasõbralik ja kaasahaarav ning aastaringselt toimiv protsess.

GreenLine kompostritega on võimalik koduaia kompostimine ja tekkekohapõhine biojäätmete käitlemine täiesti uuele tasemele viia. GreenLine kompostrid ei ole mõeldud neile kes näevad biojäätmetes probleemi, vaid neile kes näevad nendes väärtust! Tänu kompostri auhinnatud soojapidavale disainile, põhjalikule juhendile ning meie poolt soovitatud lisavõimalustele, on biojäätmetele võimalik luua kerge vaevaga enneolematult kõrget väärtust!
Kompostri kõige tähelepanuväärsem eripära on tema oluliselt suurem võimekus talletada mikroorganismide poolt toodetavat soojust. Kui senini on täiesti tavapärane, et kompostihunnikud või komposti kastid on miinuskraadidega kivikõvaks külmunud, siis GreenLine kompostritega seda ei juhtu. Tulemuseks on märkimisväärselt kvaliteetsem kompost kordades kiirema ajaga. Kompostri soojust talletav omadus loob vähe teada oleva samas väga põneva võimaluse kaasata kompostimise protsessi ka spetsiaalseid vihmausse mida varasemalt oli võimalik vaid tubastes tingimustes teha.
Kompostiusside kaasamine muudab toidujääkide taaskasutamise eriti kaasahaaravaks ja harivaks tegevuseks! Lisaks sellele kiirendab, väärindab ja lihtsustab see kogu protsessi veelgi!

Maht: 375L

Mõõdud : 980×890

Kaal: 18.5kg

Patendeeritud Thermotec ja Airtec tehnoloogia

 

Selleks, et kompostri sisu talvel ei külmuks, on vaja sügisel lisada sinna vähemalt poole kompostri jagu õhulisi kuivanud puulehti.

Toidujäätmed võiks olla hargiga segatud umbes paarikümne cm sügavusele puulehtede sisse ja siis kaetud puulehe kihiga.

Se ei ole soovitav kuna liigne tuhk võib viia kompostri sisu liiga aluseliseks. See omakorda takistab heade mikroorganismide ja vihmausside paljunemist ning muudab ka komposti liiga aluseliseks mis omakorda võib olla kahjulik teie mullale.

Kompost oleks mõistlik välja võtta siis kui seda on vaja kasutada ehk siis tavaliselt kevadel. Selleks peaks vähemalt ühe kompostri neljast küljest emaldama. Kasti ülemistest kihtidest tuleks veel kompostiks muutumata puulehed, toidujäätmed ja ka vihmaussid tõsta kas kärusse või kile peale. Tühi komposter uuesti täita paari koti kuivanud puulehtedega ja siis eelnevalt välja tõstetud materjal sinna peale tagasi panna.

Free WordPress Themes, Free Android Games

E-Pood Peida