Loengud ja koolitused

 

Selleks et muutusi ellu viia, on oluline, et need oleksid arusaadavad ning põhjendatud. Kui näiteks korteriühistu, ettevõte või asutus otsustab olla keskkonnasõbralikum, ressursisäästlikum ning senisest rohkem jäätmete sorteerimisele panustada, on vaja näha terviklikku pilti. Esimese asjana küsitakse: kas sellel on mõtet? Inimene on harjumuste ohver ning selleks, et kasvõi pisematki muutust ellu viia, on parim moodus mõtteviisi muutmine. Compost-it peab huvilistele loenguid, et aidata luua seoseid inimtegevuse ja looduse vahel. Loengul räägime tarbimisest ja selle mõjust keskkonnale, koduse ja tööstusliku jäätmekäitluse erinevustest ja jätkusuutlikkusest ning ringmajandusest. Tutvustame, kuidas sorteerides on võimalik prügis leiduvad materjale, sh biojääke tagasi ringlusesse suunata. Loengu paneme kokku vastavalt sellele, mida klient soovib teada ja mida soovitakse saavutada.

Pakume ka valmis pakette järgnevatel teemadel:

• Jäätmete sorteerimine – kuidas sorteerida ja miks on seda vaja?

• Kompostimine – erinevad lahendused koju ja kogukonda.

• Vihmauss ja mikroorganismid – looduslikud jäätmekäitlejad (Pakett on eriti sobilik lastele, sest on võimalus vihmausse käes hoida.)

PS. Kõikidele loengutele ja koolitustele võimalik kaasa võtta ka toimiv vihmaussikomposter mis aitab vahetult looduslikke protsesse mõista.

Miks meie teenuseid valida?

Me oleme entusiastid. Me usume et maailma saab paremaks muuta andes ise teistele head eeskuju. Lisaks positiivsele energiale, on meil ka mitmekülgne ning uuenduslik lähenemine mis selle teema väga põnevaks ja kaasahaaravaks teeb. Peale meie loenguid näevad inimesed “prügi“ täiesti uues tähenduses.

Kes selliseid teenuseid vajavad?

Kuna meie poolt pakutavate loengute ja koolituste eesmärk on avardada silmaringi ning tõsta keskkonnaalast teadlikkust, siis neid on eelkõige vajavad:

• Haridusasutused (nt. loodusmajad, koolid, lasteaiad)
• Ettevõtetted
• Riigiasutused
• Kohalikud omavalitsused (KOV)

Loengute ja koolituste tellimiseks või täiendavaks informatsiooniks palun võtke meiega ühendust!
info@compost-it.ee või telefonil 5457 3551

Free WordPress Themes, Free Android Games

E-Pood Peida