GreenLine Master soojapidav aiakomposter 375L

0 out of 5

 185.00

GreenLine kompostritega on võimalik koduaia kompostimine ja tekkekohapõhine biojäätmete käitlemine täiesti uuele tasemele viia.  Tänu kompostri auhinnatud soojapidavale disainile, põhjalikule juhendile ning meie poolt soovitatud lisavõimalustele, on biojäätmetele võimalik luua kerge vaevaga enneolematult kõrget väärtust!

Kompostri soojust talletav omadus loob vähe teada oleva samas väga põneva võimaluse kaasata kompostimise protsessi ka spetsiaalseid vihmausse mida varasemalt oli võimalik vaid tubastes tingimustes teha.

Kategooria:

Kirjeldus

Meile on oluline, et kompostimine oleks aastaringne, keskkonnasõbralik, orgaanilist materjali väärindav ja tagasi mulda suunav tegevus. GreenLine kompostritega on võimalik koduaia kompostimine ja tekkekohapõhine biojäätmete käitlemine täiesti uuele tasemele viia. GreenLine kompostrid ei ole mõeldud neile kes näevad biojäätmetes probleemi vaid neile kes näevad nendes väärtust! Tänu kompostri auhinnatud soojapidavale disainile, põhjalikule juhendile ning meie poolt soovitatud lisavõimalustele, on biojäätmetele võimalik luua kerge vaevaga enneolematult kõrget väärtust!

Kompostri kõige tähelepanuväärsem eripära on tema oluliselt suurem võimekus talletada mikroorganismide poolt toodetavat soojust. Kui senini on täiesti tavapärane, et kompostihunnikud või komposti kastid on miinuskraadidega kivikõvaks külmunud, siis GreenLine kompostritega seda ei juhtu. Tulemuseks on märkimisväärselt kvaliteetsem kompost kordades kiirema ajaga. Kompostri soojust talletav omadus loob vähe teada oleva samas väga põneva võimaluse kaasata kompostimise protsessi ka spetsiaalseid vihmausse mida varasemalt oli võimalik vaid tubastes tingimustes teha.

Kompostiusside kaasamine muudab toidujääkide taaskasutamise eriti kaasahaaravaks ja harivaks tegevuseks! Lisaks sellele kiirendab, väärindab ja lihtsustab see kogu protsessi veelgi!

Maht: 375L

Mõõdud : 980×890

Kaal: 18.5kg

Patendeeritud Thermotec ja Airtec tehnoloogia

Lisainfo

Kaal 32 kg
0 out of 5

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Jäta arvustus tootele “GreenLine Master soojapidav aiakomposter 375L”

Sulle võib meeldida ka…